KONTAKT

PSP w Branwi

Branew Szlachecka 19

23 - 304 Dzwola

tel. 15 875 22 46

e-mail. szpbranew@wp.pl

Dzisiaj jest

czwartek,
06 maja 2021

(126. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
147

Wyszukiwanie

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2020/2021

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2020/2021

Powrót

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021r. testów diagnostycznychw zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021r. testów diagnostycznych w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty

Powrót

Oferta edukacyjna

Drogi ósmoklasisto! 

              Przed Tobą trudna decyzja. Wybierasz szkołę, w której będziesz zdobywać wiedzę i chcesz odnieść sukces, ale także oczekujesz życzliwości, poszanowania wartości i Twojego indywidualizmu. Zapoznaj się z Zespołem Szkół i naszą wyjątkowo bogatą ofertą edukacyjną, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kształcimy w następujących zawodach:

· 5-letnie TECHNIKUM ZAWODOWE:

Technikum geodezyjne

 Technikum logistyczne

Technikum leśne

Technikum hotelarskie

 Technikum żywienia i usług gastronomicznych

 Technikum teleinformatyczne

 · 4-letnie LICEUM: ogólne, mundurowe

 Nasi uczniowie są rzetelnie przygotowywani do egzaminów zawodowych, dzięki czemu osiągają bardzo dobre wyniki, co przekłada się na ich konkurencyjność na rynku pracy. W „Witosie” - uczeń i jego potrzeby są na pierwszym planie. Nieustannie się rozwijamy, doskonalimy i odpowiadamy na edukacyjne wyzwania. Nasi uczniowie to mistrzowie w wielu konkursach zawodowych (m. in. w carvingu, w konkursach logistycznych i dotyczących bankowości) i w zawodach sportowych. Organizujemy projekty, które zapewnią uczniom, przydatne w przyszłej karierze zawodowej, umiejętności i kwalifikacje, a także umożliwią naukę języka angielskiego w praktyce, tak, jak realizowany obecnie w Zespole Szkół projekt „Podnosimy kompetencje zawodowe poprzez mobilności międzynarodowe". W ramach projektu uczniowie z różnych zawodów odbędą staże zawodowe w Grecji.

Nowo powstała hala sportowa jest z pewnością jednym z najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w województwie. Będzie służyła nie tylko uczniom naszej szkoły, ale całej społeczności w regionie. Funkcjonalny i innowacyjny obiekt będzie spełniał nawet największe wymagania uczniów i kadry trenerskiej. Hala jest nowoczesna i zaprojektowana tak, by spełniać wiele zadań. Miejsce do uprawiania sportu i zajęć rekreacyjnych czy rozwijających znajdą tam uczniowie w każdym wieku. To dla nas bardzo ważne, aby rozwijać umiejętności i pasje wszystkich uczniów, którzy w przyszłości będą siłą naszego miasta. Jesteśmy przyjazną, bezpieczną i kreatywną szkołą, która czeka właśnie na Ciebie! Chcesz zdobyć dobry zawód i kształcić się, realizując swoje pasje – to zapraszamy do nas. W „Witosie” możesz zostać mistrzem w swoim fachu! Nauka w Naszej Szkole to będzie na pewno niezwykła przygoda.

 

Teresa Biernat

Dyrektor Zespołu Szkół

 

 

Poniżej link do filmów promocyjnych:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1XmE-9mQdZ06C7Fm3NKYXV5X2qiZAHPnS?usp=sharing


 

https://zsjanow.pl/aktualnosci/wirtualne-dni-otwarte-w-zespole-szkol

GALERIA